Про фірму

ТОВ "Інфоком" почало свою діяльність в 1998 році як вузькопрофільне спеціалізоване підприємство, що займається будівництвом лінійно-кабельних споруд об'єктів зв'язку.

Проте, за короткий термін, завдяки високому професійному рівню фахівців, чиїми зусиллями було побудовано десятки тисяч кілометрів міжміських та міжнародних кабельних ліній зв'язку по всій території колишнього СРСР, та завдяки грамотному прагматичному керівництву і бажанню подальшого розвитку, компанія ТОВ "Інфоком" стала однією з провідних в галузі будівництва телекомунікацій.

На підприємстві сформовано колектив висококваліфікованих фахівців з професійною освітою різних рівнів і великим досвідом роботи в галузі будівництва об'єктів зв'язку в гірській місцевості, складних геологічних та гідрологічних умовах в різних регіонах України.

У 2005 р. на підприємстві була сертифікована система управління якістю на відповідність виконуваних робіт вимогам міжнародного стандарту ІSO 9001:2001, на даний час це ІSO 9001:2015 (фото), та визначена політика у сфері якості.

вул. Хлібна 1, ЛьвівПостійно зростаючі вимоги замовників до якості виконуваних робіт забезпечуються за рахунок дотримання високого рівня технологічної дисципліни на всіх етапах будівництва, належної інженерної підготовки та використання прогресивних технологій.

 Динамічний розвиток підприємства, створення нових високооплачуваних робочих місць, регулярна виплата заробітної плати, розширення сфери діяльності та постійне оновлення своїх виробничих фондів стали запорукою високого рейтингу і надійної репутації у замовників і партнерів, гарантією соціального захисту працівників ТОВ "Інфоком".

carouFredSel: a circular, responsive jQuery carousel