Метод горизонтально-направленого буріння (ГНБ)

ТОВ «Інфоком» більше десяти років при будівництві трубопроводів інженерних мереж (водопроводи, газопроводи, каналізація) і кабельних ліній зв'язку та електропостачання успішно застосовує сучасні безтраншейні технології по всій території України, в тому числі, - метод горизонтально-направленого буріння.

Горизонтально направлене буріння

При бурінні в складних геологічних умовах, на екологічно важливій території або в самому центрі міста, ми завжди працюємо для створення сучасних комунікацій без шкоди для навколишнього середовища. На підставі експертизи місцевості, проведеної нашими фахівцями, ми здатні якісно виконати поставлені завдання при дотриманні високих технологічних стандартів, зберігаючи помірні ціни.

Прокладка труб із застосуванням ГНБ (т.з. прокол під дорогою) виконується на заданих глибинах без пошкодження дорожнього покриття, газонів, зелених насаджень, елементів міської інфраструктури, донної поверхні річок, каналів і водойм.

Переваги  ГНБ:

  • Менше втручань в навколишнє середовище і нижча вартість, ніж традиційного відкритого розрізу;
  • Відносно короткий час виконання робіт;
  • Поверхневі порушення зведено до мінімуму;
  • Безпечніше, ніж над землею або траншейними методами;
  • Можна зробити глибоку установку і уникнути поверхневих перешкод, таких, як залізниці або річки;
  • Дозволяє закладати труби глибше і на більшу відстань.

 

 

Продаж бентоніту

Ми займаємося продажем високоякісних бентонітів для ГНБ таких марок як BESTBORE, TEQGEL HD, TEQGEL SPECIAL, TEQGEL S а також HEKTONIT від європейського виробника - фірми «HEADS».

Пропонована нами продукція виробляється із дотриманням стандартів якості і підходить для застосування в змішувачах будь-якого типу горизонтально направлених бурових установок. Більше того, згадані вище марки бентоніту підходять також для нафтопромислового буріння, мікротунелювання, буріння свердловин на воду, отворів розвідки корисних копалин, технології суспензій стін. Бентоніти фірми «HEADS» зменшують труднощі при бурінні, забезпечують стійкість стовбура свердловини, контроль втрат води, допомагають зменшити крутний момент та протягування в довгих горизонтальних свердловинах. Бентоніти фасовані виробником у багатошарові паперові мішки по 25кг, продукція не є токсичною та екологічно безпечна.

Дізнатися інформацію про бентоніти можна по телефону (050) 431-3028, (032) 223-4818.

 

До Вашої уваги - наше підприємство також пропонує широкий асортимент гусениць для ГНБ машин та іншої спецтехніки.

carouFredSel: a circular, responsive jQuery carousel