Електровимірювальна лабораторія

Електровимірювальна лабораторія є окремим структурним підрозділом нашого підприємства, основною функцією якого є проведення вимірювань електричних параметрів електрокабелів та кабелів зв'язку, оптичних параметрів ВОК, опору заземлення заземлюючих пристроїв та ін.

 

Електромонтажні роботи

Роботи з електромонтажу - це один з напрямків діяльності ТОВ «Інфоком». Підприємство виконує весь комплекс послуг, включаючи проектування і монтаж. Крім цього фірма веде будь-які електромонтажні роботи всіх видів складності, погоджує проекти і здає вже готові об'єкти в експлуатацію.

На всі види електромонтажних робіт, які виконує наше підприємство, є ліцензії, а наші співробітники отримали всі необхідні і відповідні нормам дозволи та допуски. Крім цього всі фахівці постійно проходять різноманітні курси для підвищення професійної кваліфікації. Великий досвід роботи всіх співробітників підприємства дає можливість з легкістю виконувати роботи будь-яких рівнів складності на різних об'єктах. Ми гарантуємо якість і надійність всіх проведених робіт та реалізованих проектів.

При виконанні будь-яких видів робіт з прокладання кабелю та електромонтажу обладнання на промислових підприємствах, а також монтажу електропроводки у торговельних і складських приміщеннях та електрифікації житлових і офісних будівель, ми використовуємо найсучасніше технологічне обладнання та матеріали, і дотримуємося технологій, що відповідають нормативним документам і вимогам.

У комплекс робіт, які проводить підприємство, входять:

  • Прокладання та монтаж силових кабелів
  • Розмітка приміщень відповідно до необхідної проектної документації
  • Підбір будь-яких видів комплектації електрообладнання, а також перевірочні вимірювання довжини електропроводів
  • Монтаж розподільних і групових ліній електропроводки
  • Монтаж будь-яких видів щитового обладнання
  • Підключення технічного та промислового обладнання до виводів кабельних ліній
  • Влаштування контурів заземлення зовні і всередині споруд
  • Роботи з електромонтажу на комерційних об'єктах
carouFredSel: a circular, responsive jQuery carousel