Проведення будівельних і ремонтних робіт

ТОВ «Інфоком» займається будівництвом об'єктів, реконструкцією будівель, а також виконує безліч додаткових оздоблювальних і ремонтних робіт, як в громадських, так і в житлових будівлях і приміщеннях будь-якого типу складності. Сюди також входять капітальний, оздоблювальний і косметичний ремонти квартир, офісів та котеджів.

Дільницею промислового та цивільного будівництва побудований власний офісний корпус у м. Львові, будівлі необслуговуваних регенераційних пунктів (НРП) і дизельних підстанцій в н.п. Нова Водолага та Богодухів Харківської обл., н.п. Охтирка Сумської обл., виконано ремонт і пристосування більше 50 приміщень НРП в будівлях районних центрів електрозв'язку в різних регіонах України, відремонтовано та обладнано понад 20 приміщень для відділень АТ "Ідея Банк" у Львові, Києві, Чернігові, Черкасах, Одесі, Сімферополі та інших населених пунктах.

Постійно зростаючі вимоги замовників до якості виконуваних робіт забезпечуються за рахунок дотримання високого рівня технологічної дисципліни на всіх етапах будівництва, належної інженерної підготовки та використання прогресивних технологій.

Компанія займається такими видами ремонтно-оздоблювальних робіт:

  • До капітального ремонту відноситься заміна інженерних мереж, а саме: сантехніки, трубопроводів, електропроводки, а також дверей і вікон. Крім цього компанія займається вирівнюванням підлог і рядом інших основних робіт з капітального перевлаштування і перебудові приміщень.
  • Косметичний ремонт включає в себе реставрацію стін, а також стель (роботи з вирівнювання, покриття будь-якими видами оздоблювальних матеріалів), роботи з обклеювання поверхонь кахлем, реставрації паркетної підлоги, а також перестилання підлог і т.д.
  • У послуги по євроремонту входять капітальні та косметичні ремонтні роботи в приміщеннях із застосуванням сучасних матеріалів. Роботи здійснюються високотехнологічним дорогим обладнанням із застосуванням новаторських методів обробки.
carouFredSel: a circular, responsive jQuery carousel